Monestary 2. Ferielejlighed med et soverum beliggende i en af de bedste komplekser i St. Vlas. En unik udsigt til Sortehavet og marinaen.
Bolig type: Lejligheder på stranden
Beliggenhed: St. Vlas, By (Kort over beliggenheden)
Pris Fra:: € 125.000,00 (Kan du ikke lide prisen ? Giv et bud!)
Pris pr. m2: 2008 EUR
Etager: 4
Bygget areal: 62,28 m2
Soverum: 1
Badeværelser: 1
Udsigt: Sortehavet
Type af handel:
Plantegninger
plan- og situationstegningerBeskrivelse
I komplekset som er opført i traditionelt bulgarsk stil, med moderne faciliteter, og med masser af grønne områder og en flot vand kaskade, udbyder vi en lejlighed til salg på 4. sal.
Komplekset ligger i den nordlige del af St. Vlas, ca. 5 km fra Sunny Beach. Ressortet er kendt for dets fine sand strande, den rene luft fra Balkan Bjergene og den moderne Marina.
Lejligheden sælges uden inventar og er indrettet med entre, badeværelse, Opholdsstue med spiseplads og forberedt til installation af køkkeninventar, Soveværelse, Altan hvorfra der er udsigt til Balkan Bjergene samt en flot panoramaudsigt til marinaen og Sortehavet.
Info
42 km
150 m
E 600







